O nas

P.A.Cars Fest
- poznaj nas bliżej

Głównym organizatorem P.A.Cars Fest  jest skromna grupka osób –  Pasjonatów Amerykańskiej Motoryzacji , w skrócie PAM Pleszew.  Auta, motocykle interesuje nas wszystko co jeździ i ryczy po amerykańsku, stąd pomysł na utworzenie wydarzenia, jakim jest P.A. Cars Fest.  Członkami PAM-u, są: Marcin Woldański, Zbigniew Sobkowiak, Andrzej Bizan oraz Maciej Staniszewski. Na co dzień każdy z nas zajmuje się swoją rodziną, pracą, biznesem i żyjemy w różnych miejscach Polski. Mimo to połączyła nas jedna pasja – amerykańska motoryzacja.

Sami nie dali byśmy rady zrobić ten festiwal. Pleszew pełen jest serdecznych ludzi którzy chcą nam pomagać. Przy organizacji zlotu współpracujemy z Zajezdnią Kultury w Pleszewie –  zapewniającą nam nagłośnienie i wsparcie przy organizacji występów i koncertów, Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie – zapewniającemu miejsce zlotu oraz Sport Pleszew sp. z o.o. – dzięki której dysponujemy amfiteatrem, a dla uczestników darmowym polem namiotowym i wigwamem.

Sponsorzy, władze miasta, służby mundurowe oraz zwykli mieszkańcy wspierają nas w tworzeniu tej wspaniałej, rodzinnej imprezy.

Dzięki Wszystkim angażującym się w to przedsięwzięcie Pleszew już wkrótce może stać się

Polską Stolicą Amerykańskiej Motoryzacji.

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy przy P.A.Cars Fest!

Organizatorzy P.A.Cars Fest

Informacje

Kontakt

Aktualności

Współpraca i sponsoring, program i organizacja zlotu

Marcin 508 155 976

Organizacja zlotu, informacje na temat uczestnictwa

Zbyszek 502 310 649
Andrzej 502 522 159

P.A. Cars Fest © 2024

Realizacja [M].