Już pod koniec lipca odbędzie się druga edycja P.A.Cars Fest – Pleszew American Cars Festival II. Przygotowania do tej jedynej w swoim rodzaju imprezy motoryzacyjnej  już się rozpoczęły. Na pierwszy ogień poszedł teledysk, do którego zdjęcia kręcono w niedzielę i poniedziałek, 30 i 31 października 2022 w pleszewskim… basenie!

Dwa dni zdjęciowe dostarczyły wiele ciekawych ujęć, tym bardziej, że w poniedziałek na dnie basenu „bączki” kręciła Diana Prietz – licencjonowany kierowca wyścigowy, czynny zawodnik wyścigów torowych typu time attack, sędzia sportu samochodowego, instruktor techniki jazdy, założyciel DIAM Racing, teamu wyścigowego oraz firmy szkoleniowej z projektami szkoleniowymi, dedykowanymi dla poszczególnych grup odbiorczych, przed wszystkim dla aut amerykańskich. Mistrz Amcar w wyścigach time attack sezonu 2021.

Całą akcję najlepiej opisał i skomentował nasz przyjaciel i uczestnik festiwalu, właściciel jednego z bohaterów nagrań – Jarek:

„Miniony weekend spędziłem w towarzystwie pozytywnie zakręconych ludzi ze środowiska amcarowego z Pleszewa. Wraz z ekipą Pleszew American Cars Festival „P.A.CARS FEST” na dnie pustego basenu miejskiego kręciliśmy materiały do spotu reklamowego przyszłorocznego zlotu samochodów amerykańskich oraz do teledysku zespołu ETANIS. Wraz z Dianą Prietz mieliśmy możliwość sprawdzić możliwości Forda Mustanga GT500 Eleanor 1967 oraz Dodge Chellengera SRT Hellcat Redeye. Co tam się działo… Dzięki wszystkim za wspaniałą zabawę i atmosferę!!!”

To bezprecedensowe wydarzenie było możliwe dzięki zaangażowaniu wielu osób. Pomagała nam straż miejska, straż pożarna i policja.

Najważniejsza była jednak pomoc Firmy Transportowej KUŚ. Jej właściciele Darek i Jarek za pomocą specjalnego dźwigu i doświadczonego operatora, opuścili amerykańskie bestie na dno starego miejskiego basenu.

Efekt tej zabawy będziecie mogli zobaczyć już wiosną na naszej stronie i grupie, a także na kanale YouTube.

Ale to nie koniec wydarzeń w pleszewskim basenie. Trwają przygotowania do jedynej  w świecie wystawy zabytkowych samochodów i motocykli właśnie na dnie basenu!!!

Wszystkich chętnych do zaprezentowania swoich wiekowych maszyn zapraszamy do wzięcia udziału w tej wystawie, która będzie trawła tylko przez trzy dni zlotu.

Zapraszamy do współpracy!

Pozostałe aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informacje

Kontakt

Aktualności

Współpraca i sponsoring, program i organizacja zlotu

Marcin 508 155 976

Organizacja zlotu, informacje na temat uczestnictwa

Zbyszek 502 310 649
Andrzej 502 522 159

P.A. Cars Fest © 2024

Realizacja [M].